Oyun Haberleri

Call of Duty Modern Warfare II En İyi Silahlar

Call of Duty Modern Warfare II başarılı olmanın bir yolu da kullandığınız silahın özelliklerinden geçiyor. Elbette başarılı bir oyuncu silahı ne olursa olsun zafer elde edebilir. Ancak silahı güçlü bir oyuncunun daha fazla zafere ulaşacağı kesindir. Ve sizi zafere ulaştıracak Call of Duty Modern Warfare II silahlarını listeledik. Bakalım hangi silahlar hangi özellikleri taşıyor.

Bu rehberimizde Call of Duty: Modern Warfare II oyunda da ki en iyi silahları listeleyeceğiz. Bu silahlarla oyunda bir adım daha önde olacaksınız. Ayrıca silahların teçhizat kılavuzlarını da bulabileceksiniz. Gelin şimdi Call of Duty: Modern Warfare II oyunda ki en iyi saldırı silahlarına daha yakından bakalım.

Call of Duty Modern Warfare II Saldırı Tüfekleri

Call of Duty Modern Warfare II Saldırı Tüfekleri
Call of Duty Modern Warfare II Saldırı Tüfekleri

Call of Duty: Modern Warfare II saldırı tüfekleri temel silah olarak orta ve uzun menzili savaşlar içindir. En iyi saldırı tüfekleri en az tepme tüm menzillerde sizi bir adım öne çıkaracaktır. Ve ayrıca bu silahların kontrol edilmesi oldukça kolaydır. Call of Duty: Modern Warfare II saldırı tüfekleri çeşitlerinde birini seçebilirsiniz. Hangi silahı seçeceğiniz Call of Duty Modern Warfare II de nasıl zafer kazanacağını belirleyecektir unutmayın.

 1. Kastov 762
 2. TAQ-56
 3. Lachmann-556
 4. M4
 5. Kastov-74U
 6. STB 556
 7. M16
 8. Kastov 545

Savaş Tüfekleri

Savaş Tüfekleri
Savaş Tüfekleri

Savaş tüfekleri saldırı tüfeklerine nazaran menzili daha uzundur ve daha yavaş silahlardır. Yarı otomatik olan ateşleme özelliklerinden dolayı hata yapmadan ateş etmeniz gerekiyor. Yoksa hedefinizi kaçırma olasılığınız daha yüksektir. Oyunda hedefinizi tam isabet vurmanız çok önemlidir. Bu noktayı unutmadan savaş tüfeklerini seçmenizi tavsiye ederiz.

 1. Lachmann-762
 2. FTAC Recon
 3. TAQ-V
 4. SO-14

Hafif Makineli Tüfekler (SMG)

Hafif Makineli Tüfekler (SMG)
Hafif Makineli Tüfekler (SMG)

Hafif makineli tüfekler genellikle yakın menzilde ve orta menzilde etkili olan silahlardır. Genellikle ateşleme hızları ve öldürme hızı yüksek olan bu silahlar hızlı nişan almanızı sağlar ve oyunda sert vuruşlar yapmanızı sağlayan silahlardır.

 1. Lachmann Sub
 2. Vaznev-9K
 3. Fennec 45
 4. PDSW 528
 5. MX9
 6. VEL 46
 7. Minibak
 8. FSS Hurricane

Av Tüfeği

Av Tüfeği
Av Tüfeği

Av tüfeklerini yakın menzilde kullanabilirsiniz. En iyi av tüfekleri muazzam bir güce ve yeterli menzil olduğunda birden fazla düşmanı öldürmek için kullanabileceğiniz cephaneye sahiptir. Av tüfeklerinin sınırları olduğu için yeterli derece de etkili olmasını istiyorsanız çok yönlü olan av tüfeklerini seçmek zorundasınız.

 1. Expedite 12
 2. Bryson 800
 3. Bryson 890
 4. Lockwood 300

Hafif Makineli Tüfekler ( LMG )

 Hafif Makineli Tüfekler ( LMG )
Hafif Makineli Tüfekler ( LMG )

Hafif makineli tüfekler ( LMG ) en iyi orta ve uzun menzilde kullanılan silahlardır. Bu silahların en büyük özelliği güçlü yapıları ve büyük şarjörlü olmalarıdır. Genellikle hafif saldırı silahı gibi görünse de bir kamyonu dahi vuracak güce sahip silahlardır. Bu silahlar daha yavaş olduklarından silahlardan kaçınmak gerektiğini unutmayın.

 1. RAAL MG
 2. Sakin MG38
 3. RPK
 4. 556 Icarus
 5. HCR 56
 6. Rapp H

Nişancı Tüfekleri

Nişancı Tüfekleri
Nişancı Tüfekleri

Nişancı tüfekleri daha çok keskin nişancı tüfeklerine benzerler. Ancak nişancı tüfeklerini genellikle haritada daha hızlı koşmak isteyen agresif keskin nişancıların tercih ettiği silahlar arasındadır. Keskin nişancılarla rekabet etmek istiyorsanız tek atışta hedefinizi vurmak için nişancı tüfeklerini tercih etmek isteyebilirsiniz.

 1. SA-B 50
 2. SP-R 208
 3. Lockwood MK2
 4. TAQ-M
 5. LM-S
 6. EBR-14

Keskin Nişancı Tüfekleri

Keskin Nişancı Tüfekleri
Keskin Nişancı Tüfekleri

Keskin nişancı tüfekleri uzun menziller içindir. Diğer uzun menzilli silahlarla rekabet edebilirler. Daha hızlı mermi , daha fazla güce sahiptirler. Belki her zaman en hızlı silah olma özelliğine sahip olmayabilirler. Ancak güçlü yapıları bunu telafi edebilir. Tabii hedefinizi vurmayı başarabilirseniz.

 1. LA-B 330
 2. Signal 50
 3. SP-X 80
 4. MCPR-300

Call of Duty Modern Warfare II oyunda sizde kendinize uygun en iyi silahı seçerek daha vurucu ve daha çok başarı elde edebilirsiniz. Peki siz Call of Duty Modern Warfare II oyununda hangi silahları tercih ediyorsunuz. Görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Başa dön tuşu